Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku horror, którego autorem jest El Lobo Muymalo.

Jesz­cze przed kilkoma godzinami miał po­waż­ne obiek­cje wobec spa­ce­rów po lesie. Z uwagi na klesz­cze. Za­kra­wa­ło na ab­surd, jak wiele zmieniło się od tamtej pory. Pro­fe­sor miał teraz zgoła inny pro­blem.

Ktoś nie po­zwa­lał mu się zabić.

opowiadanie
horror

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku fantasy, którego autorem jest katia72.

Huk jak przy wybuchu bomby. Dziewczyna wraz z podłogą uniosła się w górę, a przed sobą ujrzała betonowy deszcz. Po chwili opadła w dół, a wraz z nią sufit, szyby, ściany. Leżała przygnieciona gruzem. Nie była w stanie się ruszyć, czuła przeraźliwy ból w prawej nodze zablokowanej między głazami. Po jej czole, twarzy i szyi spływała krew. Nic nie widziała, a do jej uszu dobiegało jedynie kapanie wody.

opowiadanie
fantasy

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku science-fiction, którego autorem jest Fantastyczny Pan Lis.

Żadna inna teoria nie tłumaczyła bowiem tak prosto i dosadnie zarazem niezaprzeczalnego faktu, że jego własna rodzona Macierz wciąż przecież zajęta tym całym podbijaniem Kosmosu, anihilacją, pożeraniem ciał, znalazła wolną chwilę, by go, Alojza, na świat wypączkować. Precyzyjniej nieco: wprost na Planetę Mutantów.

opowiadanie
science-fiction

W bibliotece polecamy nowego szorta z gatunku fantasy, którego autorem jest katia72.

A potem ze spuszczoną głową podreptałem do pubu po drugiej stronie ulicy. Zamówiłem cydr, jeden, drugi, trzeci, i czwarty… Świat wirował, stoły skakały, a wszystkie panie w pubie, niezależnie od wieku i tuszy, zmieniły się w gwiazdy filmowe… Tylko ja już nie miałem siły ich podrywać.

szort
fantasy

Wydawnictwo Copernicus Corporation, znane z książek z uniwersum Warhammera, zaprezentowało zapowiedzi na cały 2018 rok. Nie ma jeszcze dokładnych dat premier.

0
kom

Jack Ketchum nie żyje

Tiszka | 24.01.18, g. 20:30

Na koncie Twtterowym Jacka Ketchuma, autora znanych horrorów, pojawiła się informacja o jego śmierci. Podały ją już pierwsze portale internetowe.

W bibliotece polecamy nowego szorta, którego autorem jest thargone.

Niestety bardzo wiem, jak trafiłem nad Morskie Oko. Gdybym chciał tu dotrzeć, po prostu wziąłbym fasiąg. O pomyłce jednak nie mogło być mowy, bowiem jezioro wyglądało zupełnie jak na zdjęciach. Zamazywało krajobraz plamami błękitu, zielenią, brązu i szarości, zaklejało oczy słodkim kiczem.

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku fantasy, którego autorem jest katia72.

Pomarańcze. Ela spacerowała w ogrodzie, w którym rosły drzewka pomarańczy. Owoce turlały się po soczysto zielonej trawie. Dzieci słońca. Dzieci… dzieci… Można je było zobaczyć na kinowym ekranie, posłuchać ich szczebiotu z głośnika.

opowiadanie
fantasy
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » »»
Nowa Fantastyka