Profil użytkownika


komentarze: 1, w dziale opowiadań: 1, opowiadania: 1

Ostatnie sto komentarzy

Opowiadanie bardzo udane, ciekawe, z plastycznymi opisami i takie świeże. Wspominane przez wcześniejszych recenzentów błędy – po prostu do korekty na spokojnie (wtedy lektura opowiadania będzie już w pełni przyjemnością). Tekst to wymagający przeciwnik :), który żąda od Autora dużo czasu i pracy, ale warto. Historia zaskakująca i…jeśli ktoś lubi takie puste, groźne autostrady i przerażające, nieprzewidywalne monstra – nie zawiedzie się! 

Gratuluję bardzo udanego debiutu!!! I czekam na więcej …

Nowa Fantastyka