komentarze: 2, w dziale opowiadań: 2, opowiadania: 2
komentarze: 2, w dziale opowiadań: 2, opowiadania: 2
Dziękuję wszystkim za komentarze. Przyznaję, że była to bardziej literacka próba, powrót do pisania prozy po kilku latach przerwy. Tym bardziej cieszy mnie, że doceniono warstwę warsztatową. Interpretacja – właściwie każdy z Komentujących był na dobrym tropie :)
Dziękuję za miłe słowa. To moja druga ukończona próba literacka :)
Jeśli chodzi o powtórzenia, to były celowe, miały na celu wzbudzić w czytelniku określone wrażenia – widać, warsztatowo się to nie udało. Cieszy mnie dobre przyjęcie plastycznej wizji kosmosu.
Procedury – przyjmuję to wiadomości, że realizm sytuacji kuleje, ale też chciałem się skupić na grozie sceny, a nie realizmie. Point taken – jak widać, wiarygodność wzmacnia immersję. Na swoją obronę dodam, że akurat budowa stacji jest odtworzona wiernie.
Pamiętajcie o klikaniu Biblioteki kto może i kto uznał, że na to zasługuję :) Dziękuję za ciepłe słowa i postaram się czasem podrzucić jakiegoś gęstego shorcika!