Profil użytkownika


komentarze: 2, w dziale opowiadań: 2, opowiadania: 2

Ostatnie sto komentarzy

Dziękuję wszystkim za komentarze. Przyznaję, że była to bardziej literacka próba, powrót do pisania prozy po kilku latach przerwy. Tym bardziej cieszy mnie, że doceniono warstwę warsztatową. Interpretacja – właściwie każdy z Komentujących był na dobrym tropie :) 

Dziękuję za miłe słowa. To moja druga ukończona próba literacka :) 

Jeśli chodzi o powtórzenia, to były celowe, miały na celu wzbudzić w czytelniku określone wrażenia – widać, warsztatowo się to nie udało. Cieszy mnie dobre przyjęcie plastycznej wizji kosmosu. 

Procedury – przyjmuję to wiadomości, że realizm sytuacji kuleje, ale też chciałem się skupić na grozie sceny, a nie realizmie. Point taken – jak widać, wiarygodność wzmacnia immersję. Na swoją obronę dodam, że akurat budowa stacji jest odtworzona wiernie. 

Pamiętajcie o klikaniu Biblioteki kto może i kto uznał, że na to zasługuję :) Dziękuję za ciepłe słowa i postaram się czasem podrzucić jakiegoś gęstego shorcika! 

Nowa Fantastyka