Laureaci i laureatki Reviewer’s Choice Award 2017
W tym roku gildia specjalistów od paranormal romance przyznała nagrody Reviewer’s Choice Award za najlepsze utwory i serie książkowe, dotyczące tego gatunku. Jest to jedna z nielicznych nagród, które honorują twórców i twórczynie między innymi utworów zawierających wyraźne wątki LGBT – które w zachodnich książkach paranormal romance są już na porządku dziennym – w aż 17 kategoriach. Poznajcie zwycięzców i zwyciężczynie!
GHOSTS/HORROR/DARK FANTASY/PARANORMAL & URBAN/EPIC FANTASY
- 1 miejsce: Gallowglass (Gallowglass #1), Jennifer Allis Provost
- 2 miejsce: The Awakening (The Elders Trilogy Book 1), TL Travis
- 3 miejsce: Curses and Warfare (Tokens and Omens Book 2), Jeri Baird
ROMANCE/HOLIDAY
- 1 miejsce: A Highland Ghost for Christmas (Gambling Ghosts #1), Jo-Ann Carson
- 2 miejsce: Charley’s Christmas Wolf (The Macconwood Pack Book 1), C.D. Gorri
- 3 miejsce: An Online Angel, Kelly Abell
ROMANCE/HOLIDAY – seria
- Gambling Ghosts, Jo-Ann Carson
ROMANCE/FANTASY/SUSPENSE/TIME TRAVEL/HISTORICAL/WESTERN
- 1 miejsce: Quest of a Warrior (Legends of the Fenian Warriors Book 1), Mary Morgan
- 2 miejsce: Legacy of Evil (The Hotel LaBelle Series Book 2), Sharon Buchbinder
- 3 miejsce: Solace (Fae Warriors Book 1), Gini Rifkin
ROMANCE/FANTASY/SUSPENSE/TIME TRAVEL/HISTORICAL/WESTERN – seria
- 1 miejsce: The Hotel LaBelle, Sharon Buchbinder
- 2 miejsce: Matchmaker & Co., Cynthia Woolf
- 3 miejsce: Circle of Ghadan, Kimberly Cummons
ROMANCE/PARANORMAL/FANTASY/ANGELS & GHOSTS/PSYCHICS
- 1 miejsce: Magnolia Mystic: Sentinels of Savannah (A Magnolias and Moonshine Novella Book 10), Lisa Kessler
- 2 miejsce: Midnight Magic (A Ghost & Abby Mystery Book 1), Jo-Ann Carson
- 3 miejsce: Evil Speaks Softly (The Nightwalkers Series Book 1), Maureen L. Bonatch
ROMANCE/PARANORMAL/FANTASY/ANGELS & GHOSTS/PSYCHICS – seria
- 1 miejsce: The Healing Edge, Anise Eden
- 2 miejsce: Roxanne’s Ghost Saga, Maggie Tideswell
ROMANCE/PARANORMAL/FANTASY/DEMONS & DEVILS & ANGELS
- 1 miejsce: Tied In Knots (Immortals Book 7), L.J. Vickery
- 2 miejsce: Michael’s Passion (A Series of Angels Book 1), Joel Crofoot
- 3 miejsce: Angelic Anarchy (Heaven on Earth Book 1), J.P. Epperson
ROMANCE/PARANORMAL/FANTASY/DEMONS & DEVILS & ANGELS – seria
- 1 miejsce: Immortals, L.J. Vickery
- 2 miejsce: Guardian Witch Legacy, Ally Shields
- 3 miejsce: Heaven Sent, Mary Abshire
ROMANCE/PARANORMAL/FANTASY/VAMPIRES & SHIFTERS
- 1 miejsce: Wolf Moon (Moon #7), Lisa Kessler
- 2 miejsce: Shifter’s Pride (Spirit Walker’s Saga Thrillers Book 2),Laura Hawks
- 3 miejsce: Fallen Ashes: Fated & Forbidden (The Guardians Series), T. F. Walsh
ROMANCE/PARANORMAL/FANTASY/VAMPIRES & SHIFTERS – seria
- 1 miejsce: Moon, Lisa Kessler
- 2 miejsce: Malsum Pass, Kimberly Forrest
- 3 miejsce: trylogia The Soul Bonded, Meghan Malone
ROMANCE/PARANORMAL/FANTASY/WITCHES & WIZARDS/EROTICA
- 1 miejsce: The Winter Queen’s Dragon (Tales of the Black Court Book 4), Jessica Aspen
- 2 miejsce: A Warlock’s Secrets (Demon’s Witch #1), Tena Stetler
- 3 miejsce: Soulmates (Drag.Me.To.Hell.Series Book 2), Nadine Nightingale
ROMANCE/PARANORMAL/FANTASY/WITCHES & WIZARDS/EROTICA – seria
- 1 miejsce: Tales of the Black Court, Jessica Aspen
- 2 miejsce: Demon’s Witch, Tena Stetler
- 3 miejsce: Drag.Me.To.Hell., Nadine Nightingale
ROMANCE/PARANORMAL/SUSPENSE/GOTHIC/MYTHOLOGY/FOLK TALES
- 1 miejsce: The Magician’s Curse (The Great Dagmaru Book 1), Linda G. Hill
- 1 miejsce: Breath of Passion (The Muse Chronicles Book 3), Lisa Kessler
- 2 miejsce: Struck by Eros (Redeeming Cupid #1), Jenn Windrow
- 3 miejsce: Forgetting Jane, C.J. Warrant
ROMANCE/PARANORMAL/SUSPENSE/GOTHIC/MYTHOLOGY/FOLK TALES – seria
- The Muse Chronicles, Lisa Kessler
ROMANCE/SCI-FI/FANTASY/TIME TRAVEL/CONTEMPORARY
- 1 miejsce: Simon Says (Order of the Black Swan, D.I.T. Book 1), Victoria Danann
- 2 miejsce: Forged in Fire (The Fire Chronicles Book 2), C.J. Bahr
- 3 miejsce: Ember (Rulers of the Sky Book 2), Paula Quinn
- 3 miejsce: Running Hot (Hell Ryders MC Book 2), J.L. Sheppard
ROMANCE/SCI-FI/FANTASY/TIME TRAVEL/CONTEMPORARY – seria
- 1 miejsce: Order of the Black Swan, D.I.T., Victoria Danann
- 2 miejsce: Rulers of the Sky, Paula Quinn
- 3 miejsce: The Adventures Of Sinbad, Toni V. Sweeney
SCI-FI/FANTASY/PARANORMAL/URBAN/SUSPENSE/THRILLER/EROTICA
- 1 miejsce: Bound to a Vampire (Into the Dark Woods Book 1), Grey Francis
- 2 miejsce: Two Polluted Black-Heart Romances (The Water Kingdom Book 2), Kevin James Breaux
- 3 miejsce: My Soul to Give (A Demon’s Love Book 1), Magali A. Fréchette
SCI-FI/FANTASY/PARANORMAL/URBAN/SUSPENSE/THRILLER/EROTICA – seria
- 1 miejsce: Into the Dark Woods, Grey Francis
- 2 miejsce: The Water Kingdom, Kevin James Breaux
- 3 miejsce: The Project, Alex Lukeman
Y/A & N/A
- 1 miejsce: Never Again (Book of Origins 1), Alyse Nennig
- 2 miejsce: Cinderella Busted (The Cinderella Romances Book 1), Petie McCarty
- 3 miejsce: Joshua and the Magical Islands (Portallas Book 2), Christopher D. Morgan
Y/A & N/A – seria
- Portallas, Christopher D. Morgan
NOWELA I KRÓTKIE OPOWIADANIE
- 1 miejsce: Her Fairytale Wolf, Milly TaideniMarianne Morea
- 2 miejsce: Sunset Spells (The Witches Of New Moon Beach Book 4), Meriam Wilhelm
- 3 miejsce: Bewitching the Vampire, Carrie Pulkinen
NOWELA I KRÓTKIE OPOWIADANIE – seria
- The Witches Of New Moon Beach, Meriam Wilhelm
LGBT/PARANORMAL/METAPHYSICAL MYSTERY THRILLER
- 1 miejsce: The Mystery of the Curiosities (Snow & Winter Book 2), C.S. Poe
- 2 miejsce: Jackalopes and Woofen-Poofs (Offbeat Crimes Book 5), Angel Martinez
- 3 miejsce: Tried & True, Charlie Cochet
LGBT/PARANORMAL/METAPHYSICAL MYSTERY THRILLER – seria
- 1 miejsce: THIRDS,Charlie Cochet
- 2 miejsce: Offbeat Crimes, Angel Martinez
- 3 miejsce: Snow & Winter, C.S. Poe
LGBT/HOLIDAY
- 1 miejsce: A Viking for Yule, Jamie Fessenden
- 2 miejsce: Regret Me Not, Amy Lane
- 3 miejsce: A Warfield Christmas (The Warfield Hotel Mysteries Book 4), C. J. Baty
LGBT/LITERATURE & FICTION/HISTORICAL FICTION
- 1 miejsce: Tramps and Thieves (Murder and Mayhem Book 2), Rhys Ford
- 2 miejsce: Soul Searching, AJ Rose
- 3 miejsce: Out of the Shadows, Jamie Lynn Miller
LGBT/LITERATURE & FICTION/HISTORICAL FICTION – seria
- Murder and Mayhem, Rhys Ford
LBGT/MYSTERY/SUSPENSE/THRILLER/ACTION/ADVENTURE
- 1 miejsce: Hunted Soldier (Shadow Unit BOOK 3), Jamie Lynn Miller
- 2 miejsce: Roaring Waters (The Warfield Hotel Mysteries Book 3), C. J. Baty
- 3 miejsce: Consent (Power Exchange Book 3),A.J. Rose
LBGT/MYSTERY/SUSPENSE/THRILLER/ACTION/ADVENTURE – seria
- 1 miejsce: Power Exchange, A.J. Rose
- 2 miejsce: Shadow Unit, Jamie Lynn Miller
- 3 miejsce: The Warfield Hotel Mysteries, C. J. Baty
LGBT/ROMANCE
- 1 miejsce: Rebel (415 Ink Book 1), Rhys Ford
- 2 miejsce: The Remaking of Corbin Wale, Roan Parrish
- 3 miejsce: Fire and Hail (Carlisle Cops Book 5), Andrew Grey
LGBT/ROMANCE – seria
- 1 miejsce: Carlisle Cops ,Andrew Grey
- 2 miejsce: Conduct , L.A. Witt
- 3 miejsce: Rekindled Flame , Andrew Grey
LGBT/ROMANCE/MYSTERY/SUSPENSE
- 1 miejsce: If The Seas Catch Fire, L.A. Witt
- 2 miejsce: Red Fish, Dead Fish (Fish Out of Water Book 2), Amy Lane
LGBT/ROMANCE/MYSTERY/SUSPENSE – seria
- Fish Out of Water, Amy Lane
LGBT/ROMANCE/PARANORMAL/FANTASY/VAMPIRES & SHIFTERS/ANGELS & DEMONS/UF
- 1 miejsce: Darkness Rising (Yellowstone Wolves #3), Dirk Greyson
- 2 miejsce: Familiar Angel, Amy Lane
- 3 miejsce: Three Hearts, Grace R. Duncan
LGBT/ROMANCE/PARANORMAL/FANTASY/VAMPIRES & SHIFTERS/ANGELS & DEMONS/UF – seria
- 1 miejsce: Yellowstone Wolves, Dirk Greyson
- 2 miejsce: Warlock Brothers of Havenbridge, Jacob Z. Flores
LGBT/SCI-FI/FANTASY/EPIC
- 1 miejsce: Quickening, Volume 2 (Little Goddess Series, Book 5), Amy Lane
- 2 miejsce: Stasis (Ennek Trilogy Book 1), Kim Fielding
- 3 miejsce: Lord of Ravens (Inheritance Book 3), Amelia Faulkner
LGBT/SCI-FI/FANTASY/EPIC – seria
- 1 miejsce: Little Goddess, Amy Lane
- 2 miejsce: Inheritance, Amelia Faulkner
NOWELA I KRÓTKIE OPOWIADANIA
- 1 miejsce: Lost Mate, Dirk Greyson
- 2 miejsce: The Layover, Roe Horvat
- 2 miejsce: The Misadventures of Doc and Dirk, Volume IV, Dan Skinner
- 3 miejsce: His Fragile Heart, Jamie Lynn Miller
NOWELA I KRÓTKIE OPOWIADANIA – seria
- The Misadventures of Doc and Dirk, Dan Skinner
NAGRODA HONOROWA– debiutant_ka /przełom
- The Layover, Roe Horvat